Ruuvinväänninholkki, 1/4 tuumaa, Torx® pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tartuntaa varten ruuvinkantoihin.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvitaltat TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainosa |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Toteutus | Pitkä |
| ⌀ kiinnityspuoli | 12 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Torx®-profiili | TX9 |
| Profiilimitta a | 2.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 631773 |
|---|---|
| EAN | 4069515007399 |