Ruuvinväännin-/kärkihylsy uraan, 1/4 tuumaa 4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantojen ympärille.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| ⌀ kiinnityspuoli | 12 mm |
| Pituus | 25 mm |
| Terän paksuus | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6316134 |
|---|---|
| EAN | 4069515007313 |