Ruuvinväänninholkki Phillipsille, 1/4 tuumaa 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| ⌀ kiinnityspuoli | 12 mm |
| Pituus | 25 mm |
| Ristipääuran koko | 2 |
| Ruuvin ⌀:lle | 3.1–5.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6316232 |
|---|---|
| EAN | 4069515007337 |