Hylsyavainhylsy 1/4 tuumaa Torx®-ruuveille E6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tartuntaa varten ruuvinkantoihin.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Hylsyavain TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Pituus | 25 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 7.7 mm |
| Torx®-profiili | E6 |
| Profiilimitta a | 5.7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G631515E6 |
|---|---|
| EAN | 4045197493378 |