Piirto ja sahaus 8 8
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9548958
- Varastotilanne
- 68kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukaisesti)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954895: 1 kpl.
EDDING permanenttitussi nro 085130 koko B: 1 kpl.
HOLEX vastekulma nro 452600 koko 300×175: 1 kpl.
HOLEX kulmamitta nro 453000_120×150: 1 kpl.
PB suora kovametallipiirtoneula nro 458760 koko HM: 1 kpl.
HOLEX tarkkuusteräsviivain nro 461600_300: 1 kpl.
GARANT rullamittanauha nro 462201_2,5: 1 kpl.
GARANT rautasahan runko nro 580400: 1 kpl.
GARANT käsisahanterä nro 582500 (1 VPE = 10 kpl): 1 kpl.
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 2.476 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Toteutus | työkalusarjalla |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9548958 |
|---|---|
| EAN | 2050002004511 |