Hylsysarja 1/4" 20 20
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Uusiin GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Koko 10 G × 8 G -vaahtomuovi sopii Shadowboardeihin nro 923210, koko 250 (2 vaahtomuovia per Shadowboard).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon käyttökelpoisesta alasta.
Toimitussisältö taulukon mukaan
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001, koko 953704: 1 kpl.
HOLEX kuusiokantahylsysarja nro 631020 koot 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13: 1 kpl kutakin.
HOLEX kuusiokantaruuvitalttahylsysarja nro 631720 koot 3; 4; 5; 6: 1 kpl kutakin.
HOLEX vaihtosuuntainen räikkäväännin nro 632090 koko 1/4: 1 kpl.
HOLEX jatkovarsi nro 6324200a koko 150: 1 kpl.
HOLEX liukukahva nro 632840 koko 150: 1 kpl.
HOLEX T-kahva nro 633029 koko 116: 1 kpl.
Sopii
Uusiin GARANT-työkalukärryihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Vaahto koossa 10 G × 8 G sopii Shadowboardeihin nro 923210 koko 250 (2 vaahtoa per Shadowboard).
Suoritus
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) vetolaatikon hyötypinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0,581 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 20 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95370420 |
|---|---|
| EAN | 4062406157104 |