Kuusiokoloruuvitalttahylsy 1/4 tuumaa lyhyt 5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 7422
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta viistetty ruuvinkantoihin tarttumisen nopeuttamiseksi.
Sitkeästi karkaistusta materiaalista valmistettu kärki, suuri kovuus, kirkas.
Sisäneliö reiällä DIN 3120-D 6,3:n mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
HOLEX-kuusiokoloruuvitalttahylsyt saatavana myös tuumamittoina (nro 631722).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | hylsyavainkärki |
| ⌀ kiinnityspuoli | 13 mm |
| Kuusikulmainen | 5 mm |
| Pituus | 36 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6317205 |
|---|---|
| EAN | 4045197162274 |