Kuusiokolohylsy 1/4 tuumaa 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124-S
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisältä viistetty nopeaa otetta varten ruuvinkannoista.
Sisäneliö reiällä DIN 3120-D 6,3:n mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-kuusiokolohylsyjä on saatavana myös tuumamitoissa (GARANT: nro 631032; HOLEX: nro 631022).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Pituus | 25 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 9.2 mm |
| Avaimenväli | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6310206 |
|---|---|
| EAN | 4045197161796 |