Kulmasarja 4 4
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9548554
- Varastotilanne
- 42kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällimmäinen kerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001, koko 954855: 1 kpl.
HOLEX tasakulma nro 452590, koko 150×100: 1 kpl.
HOLEX vastekulma nro 452600_200×130: 1 kpl.
HOLEX kulmamitta nro 453000_120×150: 1 kpl.
Muovinen taittomitta nro 4662001, koko 1: 1 kpl.
Malli
Tavanomaiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.236 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 4 |
| Toteutus | työkalusarjalla |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9548554 |
|---|---|
| EAN | 2050002004450 |