Hylsyavainsarja 1/4 ja 1/2 tuumaa, 37 osaa 37
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953828: 1 kpl.
GARANT kuusiokolohylsy 1/4 tuumaa nro 631029 koot 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12: 1 kpl kutakin.
GARANT vaihtosuuntainen räikkäväännin 1/4 tuumaa nro 632025 koko 1/4: 1 kpl.
GARANT jatkovarsi 1/4 tuumaa nro 632429 koot 50; 150: 1 kpl kutakin.
GARANT T-kahva 1/4 tuumaa nro 633029 koko 116: 1 kpl.
GARANT kardaaninivel 1/4 tuumaa nro 633529 koot 1; 4: 1 kpl.
GARANT vaihtosuuntainen räikkäväännin 1/2 tuumaa nro 640025 koko 1/2: 1 kpl.
GARANT jatkovarsi 1/2 tuumaa nro 641029 koot 75; 250: 1 kpl kutakin.
GARANT T-kahva 1/2 tuumaa nro 641329 koko 295: 1 kpl.
GARANT kardaaninivel 1/2 tuumaa nro 641629 koot 1; 2: 1 kpl.
GARANT 12-kulmahylsy 1/2 tuumaa nro 642129 koot 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27: 1 kpl kutakin.
GARANT kuusiokoloruuvinväänninhylsy 1/2 tuumaa nro 643229 koot 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinharmaa, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 3.513 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 37 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95382837 |
|---|---|
| EAN | 4062406155711 |