Täydennyssarja 3/8 tuumaa 17 17
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-työkalukärryihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden rasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Koko 10 G × 8 G vaahto sopii Shadowboards-nro 923210 kokoon 250 (2 vaahtoa per Shadowboard).
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovi-insertit täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) ulosvedettävän laatikon tehollisesta pinta-alasta.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 953714: 1 kpl
HOLEX 12-kulmainsertti nro 637320 koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22: 1 kpl kutakin
HOLEX kuusiokolo-ruuvauskärki-insertti, extra pitkä, nro 637613 koot 4; 5; 6; 8; 10: 1 kpl kutakin
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden rasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Vaahto koossa 10 G × 8 G sopii Shadowboardeihin nro 923210 koko 250 (2 vaahtoa per Shadowboard).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri paljastaa, jos työkalu puuttuu.
Solumuovi-insertit täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 17 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95371417 |
|---|---|
| EAN | 4067263723592 |