12-kulmahylsy, 3/8 tuumaa, pitkä 22 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantojen ympäriltä. Sisäneliö DIN 3120:n mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
HOLEX 12-kulmaisia ruuvauskärkiä, pitkä, on saatavana myös tuumamitoituksina (nro 637322).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavainsovite |
|---|---|
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 29,6 mm |
| Pituus | 64 mm |
| Avaimenväli | 22 mm |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63732022 |
|---|---|
| EAN | 4045197557629 |