Vasarasarja 3 3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9546963
- Varastotilanne
- 57kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Suoritus
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitinharmaa, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954696: 1 kpl
HOLEX-lukkosepänvasara nro 750530 koko 300; 800: 1 kpl kutakin
Halder rekyylitön muovivasara nro 754900 koko 40: 1 kpl
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eivätkä ime mitään nesteitä. Pintakerros on antrasiitinharmaa, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 3 |
| Toteutus | iskutyökaluilla |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9546963 |
|---|---|
| EAN | 4067263906629 |