Takaiskuton vasara teräsputkivarrella 40 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Halder norm+technik
- Tuotenumero
- G75490040
- Varastotilanne
- 1284kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka teräksinen välikappale, jossa vaihdettavat iskupäät ensiluokkaisesta, kulutusta hyvin kestävästä nailonista.
Takaiskuttomat iskupään sisällä olevien teräskuulien ansiosta.
Teräsputkivarsi öljynkestävällä kumikahvalla.
Käyttötiedot
Työkappaleiden oikaisuun tai komponenttien kohdistamiseen konepöydällä sekä hellävaraisiin iskuihin asennustöissä.
Varaosa
Nailoninen varaosa, ks. nro 754910.
Tekniset tiedot
| Takaiskuton | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vasara |
| Pinta | Jauhemaalattu |
| Pääpituus iskun kanssa | 115 mm |
| Materiaalipanostus | Nylon, valkoinen, kova |
| Pään ⌀ | 40 mm |
| Kotelon materiaali | Teräsputki |
| Varren materiaali | Teräsputki |
| Paino | 0,805 kg |
| Kokonaispituus | 300 mm |
| Sarja | SUPERCRAFT |
| Valmistajan merkintä | SUPERCRAFT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G75490040 |
|---|---|
| EAN | 4030618301707 |