Elektroniikkapihdisarja 6 6
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954925: 1 kpl.
GARANT elektroniikkasivuleikkurit, vakio, nro 726210 koko 125: 1 kpl.
GARANT elektroniikkasivuleikkurit, terävä, nro 726250 koko 125: 1 kpl.
GARANT elektroniikkakärkipihdit nro 727170 koko 140: 1 kpl.
GARANT easyPick pientarvikeastiat nro 951211 koko 3×3/1: 3 kpl
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri paljastaa puuttuvat työkalut.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 0.455 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 6 |
| Toteutus | pihtien kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9549256 |
|---|---|
| EAN | 4062406156121 |