Elektroniikan sivuleikkurit, teräväkärkinen pää 125 mm 125 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tarkkuusvalmistetut pihdit sirolla muodolla. Induktiokarkaistut terät (62−64 HRC). Häikäisemätön, mattapuhallettu pinta upotetulla nivelellä ja upotetulla ruuvilla. Kaksinkertaiset, vaihdettavat jouset helppoon käyttöön.
2K-kahvaholkit johtavasta materiaalista.
ESD-suojattu. Tarkkuushiotut terät.
Materiaali
CNC-koneistettu erikoistyökaluteräs erittäin tiukkoja toleransseja varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Leikkauspihdit |
|---|---|
| Viiste | Ilman viistettä |
| Tuotenimen attribuutti | KW |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Kokonaispituus | 125 mm |
| Leikkauskapasiteetti kuparilangalle, maks. ⌀ | 0.1 - 1 mm |
| Pään leveys | 10 mm |
| Leikkuupituus | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G726250125 |
|---|---|
| EAN | 4045197976604 |