Elektroniikan sivuleikkurit, normaali pään muoto 125 mm 125 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tarkkuusvalmistetut pihdit sirolla muodolla. Induktiokarkaistut leikkausreunat (62–64 HRC). Häikäisemätön, mattapuhallettu pinta upotetulla nivelillä ja upotetulla ruuvilla. Kaksinkertaiset, vaihdettavat jouset helppoon käsittelyyn.
2K-kahvaholkit johtavaa materiaalia.
ESD-suojattu. Tarkkuushiotut leikkausreunat.
Materiaali
CNC-koneistettu erikoistyökaluteräs erittäin tiukoille toleransseille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Leikkaavat pihdit |
|---|---|
| Viiste | Pieni viiste |
| Tuotenimen attribuutti | FW |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Kokonaispituus | 125 mm |
| Leikkauskapasiteetti kuparilangalle, maks. ⌀ | 0.2 - 1.6 mm |
| Pään leveys | 12 mm |
| Leikkuupituus | 11.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G726210125 |
|---|---|
| EAN | 4045197976482 |