Ruuvimeisselisarja 8 8
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solupehmusteissa. Solupehmusteen suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö, taulukon käyttö
Solupehmusteosa, tyhjä, nro 952001 koko 953420: 1 kpl.
WERA-ruuvimeisseli uralle nro 662200 koot 2,5; 3,5; 4; 5,5; 6,5: kutakin 1 kpl.
WERA-ruuvimeisseli Phillipsille nro 668260 koot 0; 1; 2: kutakin 1 kpl.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solupehmuste-insertti |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0,516 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9534208 |
|---|---|
| EAN | 2050002004191 |