Mittatyökalusarja 7 7
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9520787
- Varastotilanne
- 78kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavallinen työkaluvalikoima kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaan
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 952078: 1 kpl.
HOLEX työntömitta nro 410200 koko 150: 1 kpl.
HOLEX vastekulma nro 452600 koko 150×100: 1 kpl.
HOLEX kovametallipiirtoneula nro 458800 koko HM: 1 kpl.
HOLEX teräsviivain nro 461805 koko 300: 1 kpl.
GARANT rullamitta nro 462201_2,5: 1 kpl.
WIHA muovinen mittatikku 2 m nro 4662006200 koko 2: 1 kpl.
HOLEX vesivaaka nro 467436 koko 400: 1 kpl.
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.197 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 7 |
| Toteutus | mittatyökalujen kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9520787 |
|---|---|
| EAN | 2050002004085 |