Taipuisa teräsviivain, kapea, ruostumaton, mattakiillotettu, asteikko takapuolella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Valmistettu ruostumattomasta jousiteräksestä. Selkeät, elektrolyyttisesti kaiverretut, mustat asteikkoviivat ja numerot, sileä pinta. Helppolukuinen. Pyöristetyt reunat suojaavat vaurioilta.
Yläreuna 0,5 mm jaolla ja alareuna 1 mm jaolla.
Asteikko molemmilla puolilla.
Tekniset tiedot
| Materiaali | INOX |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Viivain |
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | F8 |
| Kalibrointi | F8 |
| Poikkileikkaus, leveys | 13 mm |
| Poikkileikkaus, paksuus | 0.5 mm |
| Pituus | 300 mm |
| Normi | EG II |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 461805 |
|---|---|
| EAN | 4045197234933 |