Työntömitta noniuksella 1/20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Häikäisemättömät mattakromatut asteikko-osat.
Lukitusruuvi ylhäällä.
Toimitussisältö
Sis. kierret taulukko nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Malli
Ilman tuuma-asteikkoa.
Rakenne
Häikäisemättömät mattakromatut asteikko-osat.
Lukitusruuvi ylhäällä.
Toimitussisältö
Sis. kierretaulukko nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleistyöntömitta |
| Pakkaus | Kotelo |
| Lukitus | Lukitusruuvi ylhäällä |
| Kierretaulukko | Työntömittataulukko |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 30 mm |
| Syvyysmitta | kulmilla 2,2 × 1,0 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.05 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Normi | ISO 13385 |
| Mittausalue | 0 - 100 mm |
| Lukema | 0.05 mm |
| Pakkaus | Kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 410200 |
|---|---|
| EAN | 4045197302106 |