Hylsyavainsarja 1/2 tuumaa 31 31
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953831: 1 kpl.
STAHLWILLE räikkäväännin, suunnanvaihdolla 1/2" nro 640100 koko 1/2: 1 kpl.
STAHLWILLE jatko 1/2" nro 641000 pituus 75; 130; 255: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE T-kahva 1/2" nro 641300 pituus 300: 1 kpl.
STAHLWILLE kardaaninivel 1/2" nro 641600 koko 1/2: 1 kpl.
STAHLWILLE 12-kulmahylsy 1/2" nro 642100 koko 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE kuusiokantaruuvitalttahylsy 1/2" nro 643200 koko 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 4.142 kg |
| Korkeus | 100 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 31 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95383131 |
|---|---|
| EAN | 2050002042018 |