Ruuvinväännin- ja verstastarvikesarja 14 14
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-kovavaahdosta valmistetussa solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukaan)
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 954844: 1 kpl.
GARANT LED-taskulamppu nro 081505 koko 140: 1 kpl.
GARANT kuusiokulma-ruuvitalttasarja nro 627132 koko 9: 1 kpl.
GARANT lyhyt uraruuvitaltta nro 664122 koko 5,5; 6,5: 1 kpl kutakin.
GARANT lyhyt Phillips-ruuvitaltta nro 667722 koko 1; 2: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovialusta |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Rakenneversio | työkalusarjan kanssa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 14 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95484414 |
|---|---|
| EAN | 4067263723677 |