LED-taskulamppu paristoilla 140 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kestävä ja erittäin vankka LED-taskulamppu anodisoidusta alumiinista.
LED-tekniikka ja erinomainen valoteho.
- Valokeila, jossa pieni hajavalohäviö.
- Korkea energiatehokkuus pitkää paloaikaa varten.
- Valokehärengas, jonka ansiosta lamppu on helppo löytää pimeässä.
- Roiskevesisuojattu, kotelointiluokka IP54.
Huomautus
Sopivat paristot löydät numerosta 081551 alkaen.
Malli
Kytkin päässä.
Toiminta
IP54: Suoja vesiroiskeilta kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Toimitussisältö
Sisältää pariston nro 081559 LR3.
Rakenne
Kulutusta kestävä ja erittäin tukeva anodisoidusta alumiinista valmistettu LED-taskulamppu.
LED-tekniikka ja erinomainen valoteho.
- Valokeila, jossa pieni hajontahäviö.
- Korkea energiatehokkuus pitkään paloaikaan.
- Valokehä, jonka ansiosta helppo löytää pimeässä.
- Roiskevesisuojattu, suojausluokka IP54.
Huomautus
Sopivat paristot löydät numerosta 081551 alkaen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 35 lm |
| Pään ⌀ | 16 mm |
| Paloaika | 10 h |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Paino | 54 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 140 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081505140 |
|---|---|
| EAN | 4045197488367 |