Litiummetalliparistot
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Korkealaatuiset merkkiparistot litiummetalli-laatua, suuri kapasiteetti ja vähäinen itsepurkaus. 10 vuoden käyttöaika (savunilmaisin, ohjaukset jne.).
Käyttölämpötila −40 °C...+ 60 °C.
Toimituksen sisältö
1 kpl.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paristo |
|---|---|
| Nimellisjännite | 9 V |
| Kemiallinen rakenne | Litium-metalli |
| Uudelleenladattava | ei |
| Kansainvälinen malli | 6LR61 |
| Paino per kappale | 54 g |
| Akkutyyppimerkintä | 9 V -paristo |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081559 |
|---|---|
| EAN | 4013674057474 |