Verstaasarja 36 36
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VerstasvalikoimaToimitussisältö taulukon käyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 955017: 1 kpl.
HOLEX lenkkiavaimet nro 613950 koot 5,5; 7; 8; 10; 13; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin.
HOLEX räikkäväännin, suunnanvaihdettava 1/2" nro 640190 koko 1/2: 1 kpl.
HOLEX jatkovarsi 1/2" nro 641020 koot 130; 255: 1 kpl kutakin.
HOLEX T-kahva 1/2" nro 641320 koko 295: 1 kpl.
HOLEX kardaaninivel 1/2" nro 641620 koko 1/2: 1 kpl.
HOLEX 12-kulmahylsy 1/2" nro 642120 koot 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24: 1 kpl kutakin.
HOLEX 12-kulmahylsy, pitkä 1/2" nro 642520 koot 17; 19; 21: 1 kpl kutakin.
HOLEX talttapääruuvitaltta voimapäällä nro 660701 koot 3,5; 5,5: 1 kpl kutakin.
HOLEX lyhyt talttapääruuvitaltta nro 664201 koko 5,5: 1 kpl.
HOLEX Phillips-ruuvitaltta nro 668401 koot 1; 2: 1 kpl kutakin.
HOLEX lyhyt Phillips-ruuvitaltta nro 668471 koko 2: 1 kpl.
HOLEX vanadiinikombinaatiopihdit nro 703000 koko 180: 1 kpl.
HOLEX polygrip-pihdit nro 706151 koko 250: 1 kpl.
HOLEX pajavasara nro 750125 koko 300: 1 kpl.
Sopii
GARANT-työkaluvaunut, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkorasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Työkaluvaunu nro 914520–914582.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitinharmaa, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 20×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Sopii työpistekalusteisiin | Verstasvaunu |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 125 mm; 200 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Toteutus | työkalukärryn ulosvedettävään laatikkoon |
| Laatikon täyttöaste g | 20×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95501736 |
|---|---|
| EAN | 4062406158675 |