Ruuvimeisselisarja 11 11
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitinvärinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953438: 1 kpl.
WERA-uraruuvitaltta nro 662200 koko 2,5; 3; 3,5; 4; 5,5; 6,5; 8: 1 kpl kutakin.
WERA-ruuvitaltta Phillipsille nro 668260 koot 0; 1; 2; 3: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solupehmuste-insertti |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.846 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 11 |
| Työkalujen lukumäärä | 11 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95343811 |
|---|---|
| EAN | 2050002011816 |