Kuusiokoloavainsarja 6 6
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952835: 1 kpl.
HOLEX-kuusiokoloruuvitaltta pallopäällä nro 627511 koko 2,5; 3; 4; 5; 6; 8: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Soluvaahtomuoviupote |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0,487 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 6 |
| Toteutus | ruuvitaltalla |
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9528356 |
|---|---|
| EAN | 4062406154646 |