Henkilönsuojainten valikoima 7 7
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
- Tuotenumero
- G9548757
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954875: 1 kpl.
Ihodesinfiointiaine Myxal® Sept Gel nro 095820 koko 100: 1 kpl.
Ihonhoitovoide LINDESA® PROFESSIONAL nro 095720 koko 50: 1 kpl.
GARANT suojalasit nro 096200 koko CLEAR: 1 kpl.
HOLEX pantakuulosuojain nro 097695: 1 kpl.
HOLEX varakuulosuojaintulppasarja nro 097696: 1 kpl.
GARANT easyPick pientarvikeastia nro 951210 koko 3×3/1: 1 kpl.
GARANT easyPick pientarvikeastia nro 951210 koko 3×6/2: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 7 |
| Toteutus | työkalusarjalla |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9548757 |
|---|---|
| EAN | 2050002070219 |