easyPick pientarvikesäiliöt, korkeus 25 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin vetolaatikoihin, joiden etulevyn korkeus on 50 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientavaralaatikot |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 3 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys G:ssä | 3 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 75 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 1 |
| Väri | antrasiitti |
| Sarja | easyPick |
| Väri | antrasiitti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 951210 |
|---|---|
| EAN | 4062406146986 |