Purseenpoistosarja 4 4
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö taulukkokäyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954758: 1 kpl.
Purseenpoistosarja (4 pidikettä, kussakin 1 terä) nro 839901 koko CR8; D50; N1; S10: 1 kpl kutakin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 4 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9547584 |
|---|---|
| EAN | 4067263906810 |