Kuusikulmainen työpöytä T3 T3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
50 mm paksu Multiplex-pyökkityötaso, vedenkestävästi liimattu. Lakattu värittömällä UV-lakalla.
Kuusikulmainen työpöytä tukevasta teräsrakenteesta. Laatikosto 24G, keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt ja ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
6 laatikkorunkoa, 6 välilevyä, työtaso, kiinnitystarvikkeet.
Huomautus
Hyllystöt toimitetaan kokoamattomina, mikä pienentää rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Varustelu taulukkokäyttö
Ulosvedettävien laatikoiden etukorkeudet mm: 75, 75, 100
Ovikorkeudet mm: 425
Rakenne
50 mm paksu työtaso Multiplex-pyökkiä, vedenkestävästi liimattu, öljytty.
Kuusikulmainen työpöytä vakaata teräsrakennetta. Laatikosto 24G keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla ja 75 kg:n kantavuudella.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikon etulevyt ja ovet antrasiitti RAL 7016 jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
6 laatikkorunkoa, 6 välilevyä, työtaso, kiinnityselementit.
Huomautus
Hyllytelineet toimitetaan kokoamattomina, mikä alentaa rahtikustannuksia. Toimitus ilman asennusta.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 50 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kuusiokulmainen työpöytä |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 2000 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Työtason materiaali | Multiplex-pyökki |
| Työtason yläpinta | Lakattu värittömällä lakalla. |
| Sarja | vario |
| Paino | 462 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 3 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Korkeus | 850 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 2000 kg |
| Laatikoston leveys | 600 mm |
| Laatikoston korkeus | 800 mm |
| Laatikostokaapin syvyys | 650 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Comfortclose | ei |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Työpöydän korkeus | 850 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G925814T3 |
|---|---|
| EAN | 4062406102159 |