Verstasvalikoima 26 26
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GridLine Ready-to-go -työpenkit, GridLine Vario -työpenkit laatikostolla 24G, GridLine laatikosto 24G, GridLine työkalukaappi 24×24G, GridLine vetolaatikot 20×20G, GridLine XL ToolCar nro 914590.
Rakenne
Solumuoviallasvalikoima täydelliseen vetolaatikkoon – tehokas pinta-ala 20×20G.
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime itseensä nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 955081: 1 kpl.
HOLEX LED-taskulamppu nro 081437 koko BLACK: 1 kpl.
HOLEX digitaalinen työntömitta ABS nro 412821 koko 150: 1 kpl.
HOLEX kaarimikrometri nro 4202000 koko 0−25: 1 kpl.
HOLEX rullamittanauha nro 462010 koko 3: 1 kpl.
HOLEX vesivaaka nro 467435 koko 300: 1 kpl.
HOLEX kaksoisavain nro 610950 koko 6×7; 8×9; 10×11; 12×13; 14×15; 16×17; 18×21; 19×22: 1 kpl kutakin.
HOLEX kuusiokoloavainsarja nro 627225 koko 9: 1 kpl.
HOLEX talttapääruuvitaltta voimakahvalla nro 660701 koko 3,5; 5,5; 8: 1 kpl kutakin.
HOLEX lyhyt talttapääruuvitaltta nro 664201 koko 5,5: 1 kpl.
HOLEX Phillips-ruuvitaltta voimakahvalla nro 668401 koko 1; 2; 3: 1 kpl kutakin.
HOLEX lyhyt Phillips-ruuvitaltta nro 668471 koko 2: 1 kpl.
HOLEX vanadiinikombinaatiopihdit nro 702995 koko 160: 1 kpl.
HOLEX polygrip-pihdit nro 706145 koko 250: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, suorat, nro 713195 koko 160: 1 kpl.
HOLEX sepänvasara nro 750125 koko 300: 1 kpl.
Sopii
GridLine Ready-to-go -työpenkkeihin, GridLine Vario -työpenkkeihin, joissa laatikosto 24G, GridLine-laatikostoon 24G, GridLine-työkalukaappeihin 24×24G, GridLine-ulosvedettäviin laatikoihin 20×20G, GridLine XL ToolCar nro 914590.
Rakenne
Solumuoviperusvalikoima täydelliseen ulosvedettävään laatikkoon – tehokas pinta-ala 20×20G.
Yleisimmät työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 26 |
| Toteutus | työkalukärryn ulosvedettävään laatikkoon |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95508126 |
|---|---|
| EAN | 4062406207182 |