Solumuovisisäke työkalusarjoihin 955081
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime itseensä nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.Sopii
GridLine Ready-to-go -työpöytiin, GridLine Vario -työpöytiin, joissa on laatikosto 24G, GridLine-laatikostoon 24G, GridLine-työkalukaappiin 24×24G, GridLine-ulosvedettäviin laatikoihin 20×20G.
Malli
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime itseensä nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Toteutus | tyhjä, työkalusarjoille |
| Laatikon täyttöaste g | Kiinnityspidin |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G952001955081 |
|---|---|
| EAN | 4062406207144 |