Rullamittanauha
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
RullamittaMalliIlman mustaa kumipinnoitetta.
Malli
Muovikotelo irrotettavalla vyöklipsillä. Automaattinen, vaimennettu nauhan palautus ja nauhalukitus. Liikkuva pääkoukku.
Keltainen mittanauha mustalla/punaisella tekstillä. Keltainen kotelo mustalla kumipinnoitteella (paitsi koko 2)
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskumitta |
|---|---|
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan leveys | 13 mm |
| Nauhan pituus | 2 m |
| Normi | EG II |
| Kotelon leveys | 22 mm |
| Kotelon korkeus | 57 mm |
| Kalibrointi | G1 |
| Kotelon pituus | 65 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 462010 |
|---|---|
| EAN | 4045197377623 |