Rullamittanauha 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Muovikotelo irrotettavalla vyöklipsillä. Automaattinen, vaimennettu nauhan palautus ja nauhalukitus. Liikkuva pääkoukku.
Keltainen mittanauha mustalla/punaisella tekstillä. Keltainen kotelo mustalla kumipinnoitteella (paitsi koko 2)
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskumitta |
|---|---|
| Normi | EG II |
| Kalibrointi | G1 |
| Nauhan leveys | 16 mm |
| Nauhan pituus | 3 m |
| Normi | EG II |
| Kotelon leveys | 27 mm |
| Kotelon korkeus | 59 mm |
| Kalibrointi | G1 |
| Kotelon pituus | 66 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4620103 |
|---|---|
| EAN | 4045197207036 |