Hylsyavainsarja 1/4 ja 1/2 tuumaa 38 38
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Solumuovisisäke nro 952001, koko 953829: 1 kpl.
STAHLWILLE kuusiokolohylsy 1/4 tuumaa nro 631000, koot 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE kuusiokolokärkihylsy 1/4 tuumaa nro 631700, koot 3; 4; 5: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE vaihtosuuntainen räikkäväännin 1/4 tuumaa nro 632000, koko 1/4: 1 kpl.
STAHLWILLE jatkovarsi 1/4 tuumaa nro 632400, koot 50; 150: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE liukukahva 1/4 tuumaa nro 632800, koko 150: 1 kpl.
STAHLWILLE T-kahva 1/4 tuumaa Alloy nro 633000, koko 116: 1 kpl.
STAHLWILLE kardaaninivel 1/4 tuumaa nro 633500, koko 1/4: 1 kpl.
STAHLWILLE vaihtosuuntainen räikkäväännin 1/2 tuumaa nro 640100, koko 1/2: 1 kpl.
STAHLWILLE jatkovarsi 1/2 tuumaa nro 641000, koot 130; 255: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE T-kahva 1/2 tuumaa Alloy nro 641300, koko 300: 1 kpl.
STAHLWILLE kardaaninivel 1/2 tuumaa Alloy nro 641600, koko 1/2: 1 kpl.
STAHLWILLE 12-kulmahylsy 1/2 tuumaa nro 642200, koot 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE kuusiokolokärkihylsy 1/2 tuumaa nro 643200, koot 6; 8; 10; 12; 14: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavanomaiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 3.793 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 38 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95382938 |
|---|---|
| EAN | 2050002042025 |