Kuusiokantahylsy 1/2" 30 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkannoista. Sisäneliö tiukoin toleranssein varmaa kiinnitystä varten vääntötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukainen.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avaimen koot tiukoin toleranssein. Hylsy ei luista kulmien yli ja suojaa siten ruuvinkantoja ja muttereita. Jännityksettömästi ja vääntymättä karkaistu öljykylvyssä tarkan istuvuuden varmistamiseksi. Pyöristetty.
AS-drive-profiili.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativaan käyttöön, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Tekniset tiedot
| Pinta | nikkelipinnoitettu kromaus |
|---|---|
| Materiaali | Kestävää HPQ®-terästä. |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyt |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Normi | DIN 3124 |
| AS-Drive-profiililla | kyllä |
| ⌀ ulostulopuolella | 39.7 mm |
| Pituus | 45 mm |
| Avaimenväli | 30 mm |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyt |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64220030 |
|---|---|
| EAN | 4018754006021 |