Hylsyavainsarja 1/4; 1/2 tuuman nelivääntiö 38 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelivääntiöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkokuusiokoloruuveille / -muttereille, kierre M2 – M20.
Kuusiokoloruuveille, kierre M4 − M18.
Toimitussisältö taulukon mukaan
1/4 tuuman hylsyhylsyt, kuusiokanta: 9 kpl, nro 631000, koko 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11
1/2 tuuman hylsyhylsyt, kuusiokanta: 10 kpl, nro 642200913, koko 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30
1/4 tuuman ruuvaushylsyt, kuusiokanta: 3 kpl kutakin, nro 631700, koko 3; 4; 5
1/2 tuuman ruuvaushylsyt, kuusiokanta: 5 kpl, nro 643200, koko 6; 8; 10; 12; 14
1/4 tuuman T-kahva: 1 kpl, nro 633000, koko 116
1/2 tuuman T-kahva: 1 kpl, nro 641300, koko 300
1/4 tuuman liukukahva: 1 kpl, nro 632800, koko 150
1/4 tuuman jatkot: 2 kpl, nro 632400, koko 50; 150
1/2 tuuman jatkot: 2 kpl, nro 641000, koko 130; 255
Kardaaninivel 1/4 tuumaa: 1 kpl, nro 633500, koko 1/4
Kardaaninivel 1/2 tuumaa: 1 kpl, nro 641600, koko 1/2
1/4 tuuman räikkäväännin: 1 kpl, nro 632000, koko 1/4
1/2 tuuman räikkäväännin: 1 kpl, nro 640100, koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 454 mm |
| Leveys | 253 mm |
| Korkeus | 64 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt; Kuusiokoloavain; Kuusiokantahylsyt; Kuusiokoloavain; Kuusiokantahylsyt; Kuusiokoloavain |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–14 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 4–30 mm |
| Osien lukumäärä | 38 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6300166 |
|---|---|
| EAN | 4018754260638 |