Kuusiokantaruuvauskärkihylsy 1/4 tuumaa, pitkä 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 7422
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantojen ympärille.
Kärki sitkeästi karkaistusta materiaalista, korkea kovuus, kirkas.
Sisäneliö reiällä standardin DIN 3120-D 6,3 mukaisesti.
Materiaali
Kromi-seosteräs, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 10.7 mm |
| Kuusikulmainen | 3 mm |
| Pituus | 55 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6317003 |
|---|---|
| EAN | 4018754000470 |