Liikuteltava työpöytä, vasen puoli avoin, oikealla ovi ja ulosvedettävä laatikko, korkeus 950 mm, bambulevy 1250 mm 1250 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Työpöytä tukevaa teräsrakennetta, poikkipalkki neliöputkea. 24G-laatikosto, keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla, yksittäisten laatikoiden yhden käden avaus ja 75 kg kantavuus.
Kummallakin puolella 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää, ⌀ 125 mm, kulutuspinnalla kuvioton polyuretaanipinnoite, minimaalinen vierintävastus, hiljainen käynti ja lankasuoja. Kääntyvät pyörät jarrulla pyörälle ja kääntökehälle.
Laatikosto ovella ja avoin laatikosto, molemmissa mukana korkeussäädettävä sinkitty hyllytaso.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etuosat ja ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7016.Varustus taulukkokäyttöön
Vetolaatikon etukorkeus (oikea) mm: 75
Oven korkeus (oikea) mm: 525
korkeussäädettävien hyllytasojen lukumäärä (oikea): 1
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Saa muuttaa ja rakentaa uudelleen vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kantavalla alustalla.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Tukihylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu työpöydän päällä. Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä käytä laitetta alueilla, jotka kallistuvat ylös- tai alaspäin.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista kaappia vedelle, sateelle ja lialle.
- Älä käytä työpöytää alueilla, joissa alusta on irtonainen eikä kovettunut.
- Älä ylikuormita työpöytää, työtasoa, vetolaatikoita ja tukihyllyä.
- Älä tee muutostöitä omin päin.
Rakenne
Työpöytä tukevalla teräsrakenteella ja neliöputkipalkilla. Laatikosto 24G, keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla, yksittäisten laatikoiden yhden käden vapautuksella ja 75 kg:n kantavuudella.
Kummallakin puolella 2 kuulalaakeroitua kiinteää ja kääntyvää pyörää, ⌀ 125 mm, sileällä polyuretaanipinnoitteella kulkupinnassa, minimaalinen vierintävastus, hiljainen käynti ja lankasuoja. Kääntyvissä pyörissä jarru pyörälle ja kääntökehälle.
Laatikosto ovella ja avoin laatikosto, molemmissa mukana korkeussäädettävä sinkitty hylly.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikkojulkisivut ja ovi antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7016.
Tekniset tiedot
| Levyn paksuus | 25 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | liikuteltava työpöytä |
| Rakenneversio | Teräsputkirakenne |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 400 kg |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tuotenimen attribuutti | 20×20G |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Työpöydän korkeus | 950 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Työtason materiaali | Bambu |
| Työtaso (paksuus) | 25 mm |
| Työtason pituus | 1250 mm |
| Työtaso (syvyys) | 750 mm |
| Sarja | Käyttövalmis |
| Paino | 96.7 kg |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden määrä | 1 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Ovien määrä | 1 |
| Korkeus | 950 mm |
| Työpöydän/pöydän kantavuus – maksimi tasaisesti jakautunut kuorma (puulle) | 400 kg |
| Alustan leveys | 1100 mm |
| Rungon syvyys | 700 mm |
| Laatikoston tehokas korkeus | 625 mm |
| Oven avautumiskulma | 180 astetta |
| Kiinteiden pyörien lukumäärä ilman jarrua | 2 |
| Pyörän materiaali | Polyuretaani |
| Liukukahva | ei |
| Pyörän-⌀ kääntyvä pyörä | 125 mm |
| Pyörä-⌀ kiinteä pyörä | 125 mm |
| Puskuri | ei |
| Upotettava | ei |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhdellä kädellä |
| Comfortclose | ei |
| Jarrullisten kääntyvien pyörien lukumäärä | 2 |
| Juoksupinta ilman kuviota | kyllä |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Työpöydän korkeus | 950 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9240111250 |
|---|---|
| EAN | 4062406101770 |