Ulosvetolaatikko yhden käden yksittäisvapautuksella 20×20G 100 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin laatikostoihin 24G.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot tukevasta teräsrakenteesta, differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella. Alumiiniset tartuntalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstinauhat. Moderni ulosvetolaatikkokonsepti, joka mahdollistaa optimaalisen varustelun jako-osilla.
Ulosvetolaatikoiden yhden käden yksittäisvapautus estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Varusteluun siirrettäviin työpöytiin ja laatikostoihin.
Pintakäsittely
Ulosvetolaatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvetolaatikon etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut.
Ulosvetolaatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×20G |
| Paino | 8.9 kg |
| Nostokyky | 75 kg |
| Tehokas korkeus | 75 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 100 mm |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Nostokyky | 75 kg |
| Paino | 8.9 kg |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Tehokas korkeus | 75 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 100 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 100 mm |
| Efektiivinen leveys g | 20 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
| Käyttöalue | Asennusvaunu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G927805100 |
|---|---|
| EAN | 4062406111892 |