Torx®-ruuvitaltta, T-kahvalla 9 9
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Torx®-ruuvitalttasarja, T-kahvallaToimitussisältö (taulukon mukaan)Solumuovinen sisäke, tyhjä, nro 952001, koko 953185: 1 kpl.
GARANT Torx®-ruuvitaltat nro 625150, koko TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX30: kutakin 1 kpl.
Sopii
Uusiin GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkorasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-vaahtomuovisisäkkeissä. Vaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alempi kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Vaahtomuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon hyötypinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0,396 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9531859 |
|---|---|
| EAN | 4062406156848 |