Täydennyssarja 1/2 tuumaa 23 23
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Täydennyssarja 1/2Toimitussisältö taulukkokäyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953754: 1 kpl
HOLEX 12-kulmahylsy nro 642520 koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32: 1 kpl kutakin
HOLEX kuusiokärkihylsy nro 643320 koot 5; 6; 7; 8; 10, 12; 14: 1 kpl kutakin
Sopii
Uusiin GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovialustoissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa; alla oleva kontrastiväri harmaa paljastaa, jos työkalu puuttuu.
Solumuovialustat täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon hyötypinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 3.658 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 23 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95375423 |
|---|---|
| EAN | 4062406157296 |