Pihdisarja 5 5
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
PihdisarjaToimitussisältö taulukon käyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954305: 1 kpl.
HOLEX vanadiiniyhdistelmäpihdit nro 703000 koko 180: 1 kpl.
HOLEX polygrip-pihdit nro 706151 koko 250: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, suorat, nro 713200 koko 200: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, kulmalliset, nro 713600 koko 200: 1 kpl.
HOLEX sivuleikkurit nro 725250 koko 160: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 1.36 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9543055 |
|---|---|
| EAN | 4062406155773 |