Ruuvimeisseli Torx®- ja kuusiokantaan 15 15
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Torx®- ja kuusiokantaruuvaimetToimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001, koko 953181: 1 kpl.
GARANT-kuusiokoloavaimet nro 6274512, koot 2; 2,5: 1 kpl kutakin.
GARANT-kuusiokoloavaimet nro 6274533, koot 3; 4; 5; 6; 8: 1 kpl kutakin.
GARANT Torx®-ruuvitaltat nro 625330, koot TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.754 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 15 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95318115 |
|---|---|
| EAN | 4062406156817 |