Verstasvalikoima 22 22
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VerstaslajitelmaToimituksen sisältö taulukon mukaanSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 955071: 1 kpl.
GARANT työntömitta nro 410100 150 koko 150: 1 kpl.
GARANT kaarimikrometri nro 4204020 koko 0−25: 1 kpl.
GARANT rullamittanauha nro 462201_2,5: 1 kpl.
GARANT vesivaaka nro 467010 koko 250: 1 kpl.
GARANT kaksoislenkkiavain nro 610600 koko 8×9; 10×11; 12×13 14×15; 17×19: 1 kpl kutakin.
GARANT kuusiokulma-avaimensarja pallopäällä nro 627132 koko 9: 1 kpl.
GARANT talttapääruuvimeisseli nro 660030 koko 2,5; 4; 5,5: 1 kpl kutakin.
GARANT Phillips-ruuvimeisseli nro 667690 koko 1; 2: 1 kpl kutakin.
GARANT ruuvimeisselinpidin 1/4 tuuman magneettisella bitsillä nro 676663 koko 10: 1 kpl.
GARANT yhdistelmäpihdit nro 700940 koko 160: 1 kpl.
GARANT sivuleikkurit nro 724840 koko 160: 1 kpl.
GARANT pajasvasara nro 750110 koko 200: 1 kpl.
GARANT työskentelysakset nro 769240 koko 175: 1 kpl.
GARANT pihdiavain nro 813501 koko 180: 1 kpl.
GARANT yleisveitsi nro 845020: 1 kpl.
Sopii
GridLine Ready-to-go -työpenkkeihin, GridLine Vario -työpenkkeihin, joissa laatikosto 24G, GridLine-laatikostoon 24G, GridLine-työkalukaappiin 24×24G, GridLine-laatikoihin 20×20G, GridLine XL ToolCar nro 914590.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, ja alempi kontrastiväri harmaa paljastaa puuttuvat työkalut.
Solumuovinen perusvalikoima täydelliseen laatikkoon – tehokas pinta-ala 20×20G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 22 |
| Toteutus | työkalukärryn ulosvedettävään laatikkoon |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95507122 |
|---|---|
| EAN | 4062406207168 |