Kuusikulmainen ruuvimeisseli- ja korjaamotarvikesarja 12 12
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Kuusiokolo-/ruuvimeisselisarja ja työpajatarvikevalikoimaToimitussisältö taulukkokäyttöSolumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 954863: 1 kpl
GARANT LED-taskulamppu nro 081505 koko 125: 1 kpl
GARANT mukavuussuojalasit nro 096200 koko CLEAR: 1 kpl
GARANT kuusiokulma-ruuvinväänninsarja, 9 osaa, nro 627132 koko 9: 1 kpl
GARANT yleisveitsi nro 845020: 1 kpl
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 12 |
| Toteutus | työkaluvalikoimalla |
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95486312 |
|---|---|
| EAN | 4062406780814 |