Kuusiokoloavainsarja T-kahvalla 7 7
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuusiokoloavainsarja T-kahvallaToimitussisältö, taulukkokäyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952921: 1 kpl
GARANT kuusiokoloavaimet nro 6274239a 2,5 koko 2; 2,5: 1 kpl
GARANT kuusiokoloavaimet nro 6274249a 3 koko 3; 4; 5; 6; 8; 10: 1 kpl kutakin
Rakenne
Tavanomaiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovialustoissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.728 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 7 |
| Toteutus | ruuvinvääntimellä |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9529217 |
|---|---|
| EAN | 4062406156633 |