Laatikko 20×20G 100 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin 24G-laatikostoihin.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot tukevasta teräsrakenteesta, differentiaalikiskoilla ja 75 kg kantavuudella. Alumiiniset kahvalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstiliuskoilla. Moderni laatikkokonsepti, joka mahdollistaa optimaalisen varustelun jaottelumateriaalilla.
Maalaus
Ulosvetolaatikon runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvetolaatikoiden etusarjat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Ulosvetolaatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikko |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×20G |
| Paino | 8,9 kg |
| Nostokyky | 75 kg |
| Tehokas korkeus | 75 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 100 mm |
| Nostokyky | 75 kg |
| Paino | 8.9 kg |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Tehokas korkeus | 75 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 100 mm |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 100 mm |
| Efektiivinen leveys g | 20 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työpöydän runko |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G927800100 |
|---|---|
| EAN | 4062406111816 |